ВУЗы 1-2 уровней аккредитации

проверять доступность сайтов

Сайтов в категории: 16

Высшее профессиональное училище № 27 (г. Запорожье)

www.vpu27.zp.ua
Вище професійне училище № 27 належить до складу ПТНЗ відділу професійно-технічної освіти управління освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації. Своє літочислення профтехучилище (ПТУ) розпочало з 1 вересня 1972р. відколи було здано в експлуатацію суспільно-побутовий корпус по вул. Виробнича б. 27. В 1975р. було здано в експлуатацію навчальний корпус з навчально-виробничими майстернями за адресою Виробнича б. 15 і з 1 вересня 1975р. в училищі розпочато підготовку робітників з середньою освітою, училище одержало статус середнього ПТУ.

Высшее профессиональное училище № 38 (г. Запорожье)

www.vpu-38.at.ua
Основною метою училища є задоволення потреб особистості, регіону в освітніх послугах з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації різних категорій населення з урахуванням вимог ринку праці, забезпечення рівного доступу до якісної первинної професійної освіти; формування творчої, духовно багатої особистості з урахуванням її потреб, інтересів і здібностей.

Запорожский колледж радиоэлектроники

www.zkr.at.ua
Запорожский колледж радиоэлектроники запорожского национального технического университета уже более чем 60 лет выпускает специалистов по электронике.

Запорожский колледж технологий и дизайна

www.zktd.com.ua
Основной целью Запорожского колледжа технологий и дизайна есть получения учащимися фундаментальной подготовки, освоение специальных курсов, согласно программы подготовки, привитие выпускникам высокой профессиональной и общей культуры.

Запорожский металлургический колледж

zmc.express.net.ua
Запорожский металлургический колледж. Официальный сайт. Информация о колледже. Профессии. Преподаватели. Студенческая жизнь. Вступительные экзамены. Галерея фотографий. Контакты.

Запорожское высшее профессиональное училище моды и стиля

www.centerstil.com.ua
Державний навчальний заклад «Запорізьке вище професійне училище моди і стилю» є підпорядкованим Міністерству ОНМС України державним професійно-технічним навчальним закладом третього атестаційного рівня, що здійснює підготовку робітників високого рівня кваліфікації з технологічно складних, наукоємких професій з числа випускників загальноосвітніх навчальних закладів. Училище здійснює професійно-технічне навчання, перепідготовку та підвищення кваліфікації працюючих робітників і незайнятого населення за професіями сфери послуг: перукар (перукар-модельєр), манікюрник, педикюрник, візажист, кравець, закрійник, адміністратор, секретар керівника, касир торговельного залу, продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів, декоратор вітрин, офіціант, бармен, перукар собак.

Межрегиональная академия бизнеса и права им. Кручининой

www.academy.net.ua
Деятельность учебного центра направлена на предоставление качественных образовательных услуг. Курсовая подготовка проводится по направлениям: - Компьютерное обучение - Бизнес-курсы - Школа дизайна - Школа красоты

ВДАТ (Василівський коледж ТДАТУ)

www.vasdat.zp.ua
Сьогодні – це сучасний навчальний заклад, де навчальний процес забезпечують 80 досвідчених викладачів. Коледж має навчально-виробничу клініку ветмедицини, автотрактородром, навчально-виробниче господарство, ковбасний цех, комп'ютерні лабораторії з виходом у мережу Інтернет. Коледж входить до складу навчально-методичних комплексів з вузами ІІІ-IV рівнів акредитації, що дає змогу випускникам продовжувати навчання у вузах України за скороченим терміном.

Запорізька філія Державної академії статики, обліку та аудиту Держкомстату України

www.zfdasoa.ho.com.ua
Рік заснування – 2000( на базі Запорізького обласного центру Держкомстату України, створеному у 1945році). Запорізька філія Державної академії статистики обліку та аудиту – навчальний заклад ІІ рівня акредитації.

Запорізький гідроенергетичний коледж ЗДІА

www.zgec.zp.ua
Сьогодні на денному та заочному відділеннях технікуму навчається більше 1,5тис. студентів за 11 спеціальностями. В своїй діяльності ми виходимо з того, що головною фігурою навчального процесу є студент – його самопочуття, можливість самореалізації, самоствердження. Для цього у нас є всі можливості - технікум має чудову матеріально-технічну базу для підготовки висококваліфікованих фахівців.

Запорізький педагогічний коледж

www.zpk.zp.ua
За час навчання студенти коледжу поряд з основною здобувають додаткові кваліфікації: вчитель іноземної мови; інформатики в початкових класах; вихователь логопедичних груп; керівник зображувальної діяльності дошкільних закладів, виконавець художньооформлювальних робіт, організатор спортивних секцій та клубів.

ЗКР ЗНТУ (Запорізький коледж радіоелектроніки ЗНТУ)

www.zkrzntu.org.ua
Запорізький коледж радіоелектроніки вже більш ніж 60 років випускає фахівців з електроніки.

ЗЭТК (Запорожский электротехнический колледж)

zetk.com.ua
Запорожский электротехнический колледж создан в городе Запорожье в 1935 году. В процессе своего существования он готовил кадры для народного хозяйства и был подчинен: Министерству цветной промышленности СССР до 1963 года , Министерству электротехнической промышленности СССР до 1991 года, Министерству образования и науки Украины в настоящее время.

Мелітопольське училище культури

www.kultura.zp.ua
Мелітопольське училище культури – творчий і динамічний вищий навчальний заклад I рівня акредитації, який здійснює свою освітню діяльність на рівні кваліфікаційних вимог до молодшого спеціаліста.

Мелитопольская техническая школа

www.mtsh.org.ua
Мелітопольська технічна школа Державного комітету України по водному господарству є державним бюджетним учбовим закладом по підготовці, перепідготовці та підвищенню кваліфікації робітничіх кадрів та інженерно-технічних працівникв. Підпорядкована Державному комітету України по водному господарству та входить до складу агропромислового комплексу. Створена у 1951 році.

Широківська ЗШ І-ІІІ ступенів

www.shurokezsh.at.ua
Широківська ЗШ І-ІІІ ступенів